Hry bez hranic 2023 Jíloviště

Informace  a výsledky Her bez hranic 2023 naleznete ZDE 

 

Příští rok – 2023, se uskuteční již devátý ročník Her bez hranic. Předchozí ročníky hostily obce Kytín, Líšnice, Voznice, Nová Ves pod Pleší, Hvozdnice, Čisovice, město Mníšek pod Brdy a Klínec. Vznikla tak úžasná tradice podporující společné soužití a komunitní spolupráci, spojující obce regionu Mníšecko s hosty ze sousedního Dobříšska. V příštím roce se budou hry konat na fotbalovém hřišti a novém veřejném sportovišti v Jílovišti.

 

Co jsou Hry bez hranic?

 

Konají se v sobotu 17. června 2023 cca od 9:00 hodin do pozdního večera. Hry spočívají ve spíše odlehčených formách soutěží pro družstva, složená z pěti mužů a pěti žen. Úkoly či disciplíny nejsou sice jednoduché, oplývají však vtipem a nároky na soulad, týmovou spolupráci a smysl pro humor. Soutěže jsou navrženy na motivy historie a současnosti pořádající obce. Příštího ročníku se může zúčastnit maximálně 12 týmů, předpokládáme účast obcí: Bratřínov, Čisovice, Hvozdnice, Jíloviště, Klínec, Kytín, Líšnice, Mníšek pod Brdy, Nová ves p. P., Stará Huť, Trnová a Voznice. Každá obec se bude prezentovat nejen soutěžním týmem, ale také ukázkou svých zajímavostí a nabídkou vyžití na svém území.

 

Na akci očekáváme přibližně 500-1000 domácích i přespolních návštěvníků. Po slavnostním defilé a předání cen vítězům bude regionální den zakončen rokovým koncertem.

 

Máte zájem o propagaci své firmy v regionu?

 

Organizaci celých Her zajišťuje tým pořadatelů, skládající se z dobrovolníků, který již několik měsíců vše připravuje a intenzivně pracuje bez nároku na jakoukoliv odměnu. I přesto je nutné zajistit finanční prostředky na samotné zajištění her a věcné ceny pro vítězné týmy. Akce s dosahem napříč celým regionem je velmi dobrou příležitostí pro reklamu, inzerci a propagaci firem, které na Mníšecku působí. Uvítáme jakoukoliv finanční i věcnou podporu a na oplátku nabízíme umístění reklamy na všech propagačních materiálech Her bez hranic i v den konání akce. Více informací na tel. 602 236 328.

 

Vladimír Dlouhý, za pořádající obec Jíloviště

 

https://www.mnisecko.cz/hry-bez-hranic