TJ Jíloviště

Adresa: Jíloviště, 252 02

Kontaktní osoba: Pavel Šmíd (předseda TJ)

Stránky TJ Jíloviště 

Související

Rozpis fotbalových utkání TJ Jíloviště 2012 B

Posted by on 1.03.2012 in Archiv, TJ Jíloviště, V Jílovišti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozpis fotbalových utkání TJ Jíloviště 2012 B

 

Aktuální výsledky a tabulky najdete: – klikněte zde.

 

A2A – III. třída – skupina A

1. kolo 25.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 Jesenice B Jíloviště B 26.08. 17:00 NE  
 
A2A0102 Vestec Černošice 25.08. 17:00 SO  
 
A2A0103 Davle Vrané 25.08. 17:00 SO  
 
A2A0104 Slapy Zvole B 25.08. 17:00 SO  
 
A2A0105 Radlík D. Břežany 25.08. 17:00 SO  
 
A2A0106 Hvozdnice B Bojanovice 26.08. 17:00 NE  
 
A2A0107 Štěchovice B Libeř 25.08. 17:00 SO  
 

2. kolo 01.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 Jíloviště B Libeř 02.09. 17:00 NE  
 
A2A0202 Bojanovice Štěchovice B 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0203 D. Břežany Hvozdnice B 02.09. 17:00 NE  
 
A2A0204 Zvole B Radlík 02.09. 17:00 NE  
 
A2A0205 Vrané Slapy 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0206 Černošice Davle 01.09. 17:00 SO  
 
A2A0207 Jesenice B Vestec 02.09. 17:00 NE  
 

3. kolo 08.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 Jíloviště B Vestec 09.09. 17:00 NE  
 
A2A0302 Davle Jesenice B 08.09. 17:00 SO  
 
A2A0303 Slapy Černošice 08.09. 17:00 SO  
 
A2A0304 Radlík Vrané 08.09. 17:00 SO  
 
A2A0305 Hvozdnice B Zvole B 09.09. 17:00 NE  
 
A2A0306 Štěchovice B D. Břežany 08.09. 17:00 SO  
 
A2A0307 Libeř Bojanovice 08.09. 17:00 SO  
 

4. kolo 15.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 Jíloviště B Bojanovice 16.09. 16:30 NE  
 
A2A0402 D. Břežany Libeř 16.09. 16:30 NE  
 
A2A0403 Zvole B Štěchovice B 16.09. 16:30 NE  
 
A2A0404 Vrané Hvozdnice B 15.09. 16:30 SO  
 
A2A0405 Černošice Radlík 15.09. 16:30 SO  
 
A2A0406 Jesenice B Slapy 16.09. 16:30 NE  
 
A2A0407 Vestec Davle 15.09. 16:30 SO  
 

5. kolo 22.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 Davle Jíloviště B 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0502 Slapy Vestec 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0503 Radlík Jesenice B 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0504 Hvozdnice B Černošice 23.09. 16:30 NE  
 
A2A0505 Štěchovice B Vrané 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0506 Libeř Zvole B 22.09. 16:30 SO  
 
A2A0507 Bojanovice D. Břežany 22.09. 16:30 SO  
 

6. kolo 29.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 Jíloviště B D. Břežany 30.09. 16:30 NE  
 
A2A0602 Zvole B Bojanovice 30.09. 16:30 NE  
 
A2A0603 Vrané Libeř 29.09. 16:30 SO  
 
A2A0604 Černošice Štěchovice B 29.09. 16:30 SO  
 
A2A0605 Jesenice B Hvozdnice B 30.09. 16:30 NE  
 
A2A0606 Vestec Radlík 29.09. 16:30 SO  
 
A2A0607 Davle Slapy 29.09. 16:30 SO  
 

7. kolo 06.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Slapy Jíloviště B 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0702 Radlík Davle 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0703 Hvozdnice B Vestec 07.10. 16:00 NE  
 
A2A0704 Štěchovice B Jesenice B 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0705 Libeř Černošice 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0706 Bojanovice Vrané 06.10. 16:00 SO  
 
A2A0707 D. Břežany Zvole B 07.10. 16:00 NE  
 

8. kolo 13.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 Jíloviště B Zvole B 14.10. 16:00 NE  
 
A2A0802 Vrané D. Břežany 13.10. 16:00 SO  
 
A2A0803 Černošice Bojanovice 13.10. 16:00 SO  
 
A2A0804 Jesenice B Libeř 14.10. 16:00 NE  
 
A2A0805 Vestec Štěchovice B 13.10. 16:00 SO  
 
A2A0806 Davle Hvozdnice B 13.10. 16:00 SO  
 
A2A0807 Slapy Radlík 13.10. 16:00 SO  
 

9. kolo 20.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 Radlík Jíloviště B 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0902 Hvozdnice B Slapy 21.10. 15:30 NE  
 
A2A0903 Štěchovice B Davle 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0904 Libeř Vestec 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0905 Bojanovice Jesenice B 20.10. 15:30 SO  
 
A2A0906 D. Břežany Černošice 21.10. 15:30 NE  
 
A2A0907 Zvole B Vrané 21.10. 15:30 NE  
 

10. kolo 27.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 Jíloviště B Vrané 28.10. 14:30 NE  
 
A2A1002 Černošice Zvole B 27.10. 14:30 SO  
 
A2A1003 Jesenice B D. Břežany 28.10. 14:30 NE  
 
A2A1004 Vestec Bojanovice 27.10. 14:30 SO  
 
A2A1005 Davle Libeř 27.10. 14:30 SO  
 
A2A1006 Slapy Štěchovice B 27.10. 14:30 SO  
 
A2A1007 Radlík Hvozdnice B 27.10. 14:30 SO  
 

11. kolo 03.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Hvozdnice B Jíloviště B 04.11. 14:00 NE  
 
A2A1102 Štěchovice B Radlík 03.11. 14:00 SO  
 
A2A1103 Libeř Slapy 03.11. 14:00 SO  
 
A2A1104 Bojanovice Davle 03.11. 14:00 SO  
 
A2A1105 D. Břežany Vestec 04.11. 14:00 NE  
 
A2A1106 Zvole B Jesenice B 04.11. 14:00 NE  
 
A2A1107 Vrané Černošice 03.11. 14:00 SO  
 

12. kolo 10.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 Jíloviště B Černošice 11.11. 14:00 NE  
 
A2A1202 Jesenice B Vrané 11.11. 14:00 NE  
 
A2A1203 Vestec Zvole B 10.11. 14:00 SO  
 
A2A1204 Davle D. Břežany 10.11. 14:00 SO  
 
A2A1205 Slapy Bojanovice 10.11. 14:00 SO  
 
A2A1206 Radlík Libeř 10.11. 14:00 SO  
 
A2A1207 Hvozdnice B Štěchovice B 11.11. 14:00 NE  
 

13. kolo 17.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 Štěchovice B Jíloviště B 17.11. 13:30 SO  
 
A2A1302 Libeř Hvozdnice B 17.11. 13:30 SO  
 
A2A1303 Bojanovice Radlík 17.11. 13:30 SO  
 
A2A1304 D. Břežany Slapy 18.11. 13:30 NE  
 
A2A1305 Zvole B Davle 18.11. 13:30 NE  
 
A2A1306 Vrané Vestec 17.11. 13:30 SO  
 
A2A1307 Černošice Jesenice B 17.11. 13:30 SO  
 

 

Rozpis fotbalových utkání TJ Jíloviště 2012 A

Posted by on 1.03.2012 in Archiv, TJ Jíloviště, V Jílovišti | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozpis fotbalových utkání TJ Jíloviště 2012 A

 

Aktuální výsledky a tabulky najdete: – Fotbal.cz nebo na výsledky

 

1. So 11.08. 17:00 JílovištěLuštěnice 0:1 [ více ]
2. So 18.08. 17:00 JílovištěHradištko 4:0 [ více ]
3. Ne 26.08. 17:00 BěláJíloviště 0:5 [ více ]
4. So 01.09. 17:00 JílovištěRadim 3:1 [ více ]
5. So 08.09. 17:00 Červené PečkyJíloviště [ více ]
6. So 15.09. 16:30 JílovištěMn. Hradiště [ více ]
7. Ne 23.09. 16:30 VelimJíloviště [ více ]
8. So 29.09. 16:30 JílovištěSázava [ více ]
9. Ne 07.10. 16:30 ZelenečJíloviště [ více ]
10. So 13.10. 16:00 JílovištěŘíčany [ více ]
11. So 20.10. 15:30 hřiště ZásmukyJíloviště [ více ]
12. So 27.10. 14:30 JílovištěPolepy [ více ]
13. So 03.11. 14:00 TýnecJíloviště [ více ]
14. So 10.11. 14:00 JílovištěSK Benešov B [ více ]
15. So 17.11. 13:30 BakovJíloviště [ více ]

Tábor Sloup v Čechách 2008

Posted by on 28.07.2008 in Archiv, TJ Jíloviště | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tábor Sloup v Čechách 2008

Fotografii z turistického tábora ve Sloupu v Čechách naleznete zde

Turistický víkend

Posted by on 16.07.2007 in Archiv, TJ Jíloviště | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Turistický víkend

fotografie z turistického víkendu naleznete zde

Fotografie z dětského dne a výletů turistů

Posted by on 16.06.2007 in Archiv, TJ Jíloviště | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotografie z dětského dne a výletů turistů

Fotografie z dětského dne naleznete zde

Fotografie z výletů turistů neleznete zde

Temíny fotbalových utkání

Posted by on 31.03.2007 in Archiv, TJ Jíloviště | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Temíny fotbalových utkání

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A2A1501 Jíloviště Měchenice B 31.03. 16:30 SO
A2A1607 Psáry Jíloviště 07.04. 16:30 SO
A2A1702 Jíloviště Radlík 14.04. 16:30 SO
A2A1806 Čisovice Jíloviště 21.04. 17:00 SO
A2A1903 Jíloviště Krňany 28.04. 17:00 SO
A2A2005 Vrané Jíloviště 05.05. 17:00 SO
A2A2104 Jíloviště Davle 12.05. 17:00 SO
A2A2204 Slapy Jíloviště 19.05. 17:00 SO
A2A2305 Jíloviště Libeř 26.05. 17:00 SO
A2A2403 Bojanovice Jíloviště 02.06. 17:00 SO
A2A2506 Jíloviště D. Jirčany 09.06. 17:00 SO
A2A2602 Vestec Jíloviště 16.06. 17:00 SO